506-977-022   biuro@kancelariapatronus.pl

Windykacja zagraniczna

Dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami oferujemy nową jakość usług w zakresie odzyskiwania należności od dłużnika spoza Polski.

Zasięg terytorialny windykacji zagranicznej prowadzonej przez Grupę Patronus sp. z o.o. to:

  •  Niemcy 
  • Austria
  • Belgia
  • Holandia
  • Francja

Przedsiębiorcy decydujący się na rozpoczęcie współpracy z zagranicznym kontrahentem podejmują ogromne ryzyko, bowiem nigdy nie mają pewności, że interes życia nie okaże się sromotną porażką.

Współpraca z profesjonalną kancelarią windykacyjną ogranicza to ryzyko dzięki bezzwłocznemu działaniu wspartemu odpowiednią wiedzą z zakresu prawa międzynarodowego, przepisów, znajomości kultury biznesowej i handlowej danego kraju.

Grupa Patronus sp. z o.o. za pośrednictwem zagranicznych jednostek rozpoczyna czynności od szczegółowego zbadania problemu oraz analizy dokumentów pod kątem panujących w kraju dłużnika regulacji prawnych. Windykacja przedsądowa obejmuje przygotowywanie odpowiedniej korespondencji, a także podjęcie bezpośredniego kontaktu z dłużnikiem.

W przypadku braku skuteczności etapu polubownego nasi partnerzy podejmują kroki zmierzające do zabezpieczenia roszczenia w sądzie, a następnie skierowania sprawy do lokalnego komornika – właściwego ze względu na siedzibę dłużnika.

Współpraca z zagranicznymi partnerami, którzy od lat specjalizują się w windykacji należności daje nam pewność, że wszystkie możliwe działania i procedury, mające na celu skuteczne wyegzekwowania należności, zostają wykorzystane, a jakość ich wykonania pozostanie na najwyższym poziomie.

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas i nakreśl swoją sytuację.
Kontakt